نقش فولاد آریا  تولید درب و پنجره فولادی، درب ضد سرقت، درب لابی

این مجموعه با نزدیک به یک دهه فعالیت تولیدی در زمینه انواع درب سعی در خودکفایی ملی

و تولید داخلی نموده و هر ساله کیفیت و خدمات و ضمانت های خود را بهبود داده است 

ضد سرقت برجسته

درب لابی
Image Detail

درب حیاطی

درب حیاطی - پار...
Image Detail

ضد سرقت cnc

درب لابی
Image Detail

ضد سرقت لابی

درب لابی
Image Detail

روش قالب‌گيري پوسته سراميكي نگرشی برروش ريخته گري دقيق نقش فولاد آریا:5

 

قالبهاي پوسته سراميكي اصولاً براي ريخته‌گري فولادهاي كربني آلياژي و ضدزنگ و آلياژهاي مقاوم در برابر درجه حرارت و نيز آلياژهاي ديگر كه نقطه ذوب آنها بالاي 100 درجه سانتيگراد است بكابرده مي‌شود. قالبها به اين طريق تهيه مي‌گردند كه ابتدا مجموعه مدل در دوغابي كه دانه‌هاي سراميك در آن بصورت معلق هستند فرو برده مي‌شود، پس از بيرون آوردن و چكيده دوغاب اضافي سطح خيس با دانه‌هاي ديرگداز خشك از طريق پاشيدن يا فروبردن در يك بستر روان پوشيده مي‌گردد. سپس اين مجموعه پوشش داده شده خشك شده و اين عمليات تكرار مي‌شود تا پوششي به ضخامت مورد نظر تشكيل گردد. پوشش اوليه بيش پوشش ناميده مي‌شود و معمولاً براي اينكه سطح صافي پس از ريخته‌گري توليد گردد، در اين مرحله از دوغابي كه داراي دانه‌هاي سراميكي ريزتري است استفاده مي‌شود. زيرا صافي پوشش اوليه تا اندازة زيادي باعث صافي سطح كار مي‌گردد. در پوششهاي بعدي به ملاحظاتي نظير تخلخل و اقتصادي‌بودن روش، از دوغابي كه به ترتيب دانه‌بندي آن درشت‌تر مي‌گردد استفاده مي‌شود.

 

تعداد لايه‌هاي پوشش ديرگداز بستگي به ضخامت پوسته خواسته شده دارد. ضخامت پوسته‌هاي سراميكي معمولاً بين 27/1 تا 63/0 سانتي‌متر در تغيير است كه اين ضخامت بستگي دارد به وزن و شكل قطعه ريختگي اندازه خوشه، نوع سراميك و چسبهاي بكاربرده شده و اين ضخامت تا اندازه‌اي نيز به درجه حرارت و رطوبت محيطي كه پوسته در آن تهيه مي‌شود بستگي دارد. براي اينكه قالب از نفوذ‌پذيري مناسبي برخوردار باشد و بعلاوه براي صرفه‌جوئي در مدت زمان غوطه‌وري و مسائل اقتصادي پوسته سراميكي بايد حداقل ضخامت ممكن جهت تهيه قطعه ريختگي مطلوب را داشته باشد. بعد از هر مرحله غوطه‌وري و ديرگدازپاشي، بايد اجازه داد تا پوسته سراميكي خشك شود. تا لايه‌هاي جداگانه‌اي به يكديگر بچسبند خشك‌شدن نهائي در جريان موم‌زدائي و پختن قالب قبل از ريخته‌گري انجام مي‌گيرد. زمان خشك‌شدن بستگي به شكل قالب، درجه حرارت هوا، رطوبت و جريان هوا دارد. پوسته‌ها در مدت 8 ساعت كاملاً‌ موم‌زدايي و آماده مي‌گردند. هر چند بطور كلي بايد به هر قالب ساخته شده قبل از موم‌زدائي 24 ساعت فرصت خشك‌شدن داد.

روش تهيه پوسته‌هاي سراميكي را مي‌توان مكانيزه كرد و دستگاههائي وجود دارند كه در هر ساعت 8 بار عمل غوطه‌وري را انجام مي‌دهند. در صورت استفاده از چسب سيليكات‌اتيل 1 مي‌توان زمان خشك‌ شدن بين هر لايه را به حداقل كاهش داد، زيرا اين چسب خود را در محيط آمونياكي به سرعت مي‌گيرد.

 

 کلمات کلیدی:

درب ضد سرقت،درب،در ضد سرقت،درب ورودی،درب لابی،درب ضد سرقت ترک،در ضد سرقت چینی،
فرفوژه،حفاظ،در ضد سرقت لابی،ضد سرقت برجسته،در فرفوژه،در لابی،در آهنی،نقش فولاد آریا،ضد سرقت cnc

شبکه های اجتماعی و سایت های ما

                

         وب سایت دیگر ما         سایت قدیمی ما

                

با ما در تماس باشید

تلفن                                                     03136200063

 مدیر بازرگانی    مهندس حیدری                  09131295307
 مدیر تولید         مهندس میر محمدصادقی       09131095100
     
 آدرس کارخانه
      اصفهان منطقه صنعتی نجف آبادابو ریحان بیرونی 11 فرعی5

آدرس کارگاه
      اصفهان ابتدای اتوبان ذوب آهن روبه روی زندان مرکزی
      (یزد آباد) شهرک قدس کوی بافندگان حدفاصل بهار 10 و پرستو

 

 

اعضا هیئت مدیره شرکت

 شرکت نقش فولاد آریا

اعضای هیئت مدیره
مدیرعامل مهندس امیر رزمی
مدیر تولید مهندس میر محمدصادقی
مدیر بازرگانی مهندس حیدری